Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 8:30 MOC'17 JO8-7 Victoria'03 JO8-1
29 jan 8:45 Roosendaal JO12-2 Victoria'03 JO12-1
29 jan 9:00 Victoria'03 JO7-1 Roosendaal JO7-1
29 jan 9:10 SC Gastel JO7-1 Victoria'03 JO7-1
29 jan 9:20 Victoria'03 JO7-1 SC Kruisland JO7-1JM
29 jan 9:30 Victoria'03 JO14-1 SC Gastel JO14-1
29 jan 9:30 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-6
29 jan 9:30 Victoria'03 JO9-1 Alliance JO9-1
29 jan 9:30 Victoria'03 JO9-2 Alliance JO9-2
29 jan 9:30 Achtmaal JO8-1G Victoria'03 JO8-2
29 jan 10:00 Boeimeer JO15-3 Victoria'03 JO15-2
29 jan 10:40 Victoria'03 JO10-2 Achtmaal MO10-1
29 jan 11:00 Victoria'03 JO12-2 Roosendaal JO12-4
29 jan 11:00 Victoria'03 MO13-1 RSV MO13-2
29 jan 11:30 Victoria'03 JO13-1 Noordhoek JO13-1JM
29 jan 11:30 Wieldrecht JO10-2 Victoria'03 JO10-1
29 jan 13:00 Victoria'03 JO17-1 WHS JO17-1
29 jan 13:00 Victoria'03 JO15-1 Olympia'60 JO15-2
30 jan 9:30 Roosendaal 13 (zon) Victoria'03 6 (zon)
30 jan 9:45 Victoria'03 5 (zon) RCD 6 (zon)
30 jan 9:45 Victoria'03 7 (zon) DIOZ 4 (zon)
30 jan 10:30 DEVO 3 (zon) Victoria'03 4 (zon)
30 jan 12:00 Victoria'03 8 (zon) SC Kruisland 4 (zon)
30 jan 12:15 Internos 2 (zon) Victoria'03 3 (zon)
30 jan 12:30 Victoria'03 VR1 (zon) Virtus VR2 (zon)
5 feb 9:00 METO MO9-1 Victoria'03 JO9-2
5 feb 9:00 Victoria'03 JO8-1 Roosendaal JO8-3
5 feb 9:00 Victoria'03 JO7-1 Roosendaal JO7-2
5 feb 9:00 Kogelvangers MO13-2 Victoria'03 MO13-1
5 feb 9:10 Alliance JO7-2 Victoria'03 JO7-1
5 feb 9:20 Victoria'03 JO7-1 DEVO JO7-1
5 feb 9:30 Victoria'03 JO12-1 Rood-Wit W JO12-2JM
5 feb 9:30 Victoria'03 JO11-1 Seolto JO11-2JM
5 feb 9:30 Victoria'03 JO10-2 Unitas'30 JO10-5
5 feb 9:30 Cluzona JO9-1 Victoria'03 JO9-1
5 feb 9:30 Victoria'03 JO8-2 DVO'60 JO8-1
5 feb 10:00 Unitas'30 JO12-6 Victoria'03 JO12-2
5 feb 11:00 Internos JO17-1 Victoria'03 JO17-1
5 feb 11:00 Victoria'03 JO14-1 Wernhout JO14-1
5 feb 11:00 Virtus JO13-1 Victoria'03 JO13-1
5 feb 12:00 Victoria'03 JO15-2 Terheijden JO15-2
5 feb 12:00 Victoria'03 JO10-1 BSC JO10-1
5 feb 14:00 Victoria'03 JO15-1 JEKA JO15-11
6 feb 9:45 Victoria'03 4 (zon) Wernhout 3 (zon)
6 feb 9:45 Victoria'03 6 (zon) IFC 5 (zon)
6 feb 11:30 NSV 2 (zon) Victoria'03 3 (zon)
6 feb 12:00 Victoria'03 2 (zon) Roosendaal 4 (zon)
6 feb 12:00 Hoeven 5 (zon) Victoria'03 7 (zon)
6 feb 12:00 DOSKO 7 (zon) Victoria'03 8 (zon)
6 feb 12:00 SC Gastel VR2 (zon) Victoria'03 VR1 (zon)
6 feb 12:15 Beek Vooruit 10 (zon) Victoria'03 5 (zon)
6 feb 14:30 Victoria'03 1 (zon) VVR 1 (zon)
12 feb 8:30 MOC'17 MO13-2 Victoria'03 MO13-1
12 feb 9:00 Victoria'03 JO8-1 SC Gastel JO8-1
12 feb 9:00 Victoria'03 JO7-1 SC Kruisland JO7-1JM
12 feb 9:10 BSC JO7-3 Victoria'03 JO7-1
12 feb 9:20 Victoria'03 JO7-1 DEVO JO7-1
12 feb 9:30 Victoria'03 JO12-1 RSV JO12-1
12 feb 9:30 Victoria'03 JO12-2 Alliance JO12-2
12 feb 9:30 Victoria'03 JO9-2 MOC'17 JO9-5
12 feb 9:30 Victoria'03 JO8-2 Moerse Boys JO8-3JM
12 feb 10:00 De Fendert JO11-1 Victoria'03 JO11-1
12 feb 10:00 Sprundel JO10-2 Victoria'03 JO10-2
12 feb 10:30 Victoria'03 JO9-1 Prinsenland JO9-1
12 feb 11:00 VVR JO15-2 Victoria'03 JO15-2
12 feb 11:15 MOC'17 JO14-4 Victoria'03 JO14-1
12 feb 12:00 Victoria'03 JO17-1 Seolto JO17-1JM
12 feb 12:00 Victoria'03 JO10-1 DVO'60 JO10-1
12 feb 13:00 Sarto JO15-4 Victoria'03 JO15-1
12 feb 13:00 DIOZ JO13-1 Victoria'03 JO13-1
13 feb 9:45 Victoria'03 5 (zon) ST TPO/VOV 3 (zon)
13 feb 9:45 Victoria'03 7 (zon) FC Dordrecht Amateurs 5 (zon)
13 feb 10:00 VV Papendrecht 3 (zon) Victoria'03 6 (zon)
13 feb 12:00 Moerse Boys 3 (zon) Victoria'03 2 (zon)
13 feb 12:00 Victoria'03 3 (zon) Halsteren 3 (zon)
13 feb 12:00 Moerse Boys 5 (zon) Victoria'03 4 (zon)
13 feb 12:00 Victoria'03 8 (zon) Lepelstraatse Boys 3 (zon)
13 feb 12:30 Victoria'03 VR1 (zon) BSC VR2 (zon)
13 feb 14:30 HVV'24 1 (zon) Victoria'03 1 (zon)
19 feb 8:30 Prinsenland MO9-1 Victoria'03 JO9-2
19 feb 8:30 BSC JO8-2 Victoria'03 JO8-1
19 feb 9:00 Roosendaal JO8-5 Victoria'03 JO8-2
19 feb 9:30 Victoria'03 JO11-1 Noordhoek JO11-1JM
19 feb 9:30 Victoria'03 JO10-2 Moerse Boys JO10-2
19 feb 10:00 Unitas'30 JO12-5 Victoria'03 JO12-1
19 feb 10:00 Victoria'03 JO7-1 Roosendaal JO7-1
19 feb 10:10 BSC JO7-3 Victoria'03 JO7-1
19 feb 10:15 Roosendaal JO9-2 Victoria'03 JO9-1
19 feb 10:20 Victoria'03 JO7-1 DEVO JO7-1
19 feb 11:00 Victoria'03 JO14-1 Schijf JO14-1JM
19 feb 11:00 Unitas'30 JO10-1 Victoria'03 JO10-1
19 feb 11:00 Victoria'03 MO13-1 Roosendaal MO13-2
19 feb 11:15 Schijf JO12-1JM Victoria'03 JO12-2
19 feb 11:45 Roosendaal JO17-2 Victoria'03 JO17-1
19 feb 12:00 Victoria'03 JO15-2 Unitas'30 JO15-4
19 feb 13:00 Victoria'03 JO13-1 ST Zwaluwe/DHV JO13-1
19 feb 14:00 Victoria'03 JO15-1 SV Reeshof JO15-2JM
20 feb 9:45 Victoria'03 4 (zon) Hoeven 3 (zon)
20 feb 9:45 Victoria'03 6 (zon) FIOS 2 (zon)
20 feb 10:00 Achtmaal VR1 (zon) Victoria'03 VR1 (zon)
20 feb 12:00 Victoria'03 2 (zon) Steen 2 (zon)
20 feb 12:00 ZBC'97 2 (zon) Victoria'03 5 (zon)
20 feb 12:30 Roosendaal 10 (zon) Victoria'03 8 (zon)
20 feb 13:00 Nieuw Borgvliet 3 (zon) Victoria'03 3 (zon)
20 feb 14:00 ZBC'97 6 (zon) Victoria'03 7 (zon)
20 feb 14:30 Victoria'03 1 (zon) Philippine 1 (zon)
13 mrt 9:45 Victoria'03 5 (zon) SVC 2 (zon)
13 mrt 9:45 Victoria'03 7 (zon) Wernhout 4 (zon)
13 mrt 10:00 DIOZ 3 (zon) Victoria'03 4 (zon)
13 mrt 11:30 HVV'24 2 (zon) Victoria'03 2 (zon)
13 mrt 12:00 Victoria'03 3 (zon) Unitas'30 4 (zon)
13 mrt 12:00 Victoria'03 8 (zon) SC Emma 5 (zon)
13 mrt 12:30 Victoria'03 VR1 (zon) Roosendaal VR2 (zon)
13 mrt 14:30 Steen 1 (zon) Victoria'03 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!